Imprezy dla firm

Jeżeli chcą Państwo uczcić kolejną rocznicę działalności firmy, zorganizować przyjęcie dla ważnego kontrahenta, przeprowadzić kurs lub szkolenie dla swoich podopiecznych, zorganizować konferencje promującą swoją firmę, przyjemnie zakończyć ważne negocjacje biznesowe lub po prostu spotkać się z przyjaciółmi firmy zapraszamy Państwa do Restauracji "Duchówka"

Nasza oferta jest zawsze dostosowana do potrzeb Gości. Dbamy o najwyższą jakość serwowanych potraw i miłą atmosferę spotkania. Imprezy nawet do 100 osób w formie koktajlowej lub do 80 osób w formie zasiadanej. Stworzymy formułę i scenariusz imprezy oraz zaproponujemy pełne menu. Zajmiemy się oprawą muzyczną wydarzenia

KONFERENCJE, SZKOLENIA, PREZENTACJE

Organizacja dla grup do 100 osób. Zapewniamy sprzęt: projektor, ekran, nagłośnienie, oświetlenie, telewizor. Nielimitowany , darmowy dostęp do internetu. Doskonała kuchnia: możliwość stworzenia bufetu i przerw kawowych. Dozorowany parking do dyspozycji Gości. Dogodna lokalizacja w centrum miasta

CATERING DLA FIRM

Dla nielimitowanej liczby osób. Menu uniwersalne – skomponowane z dowolnych dań wg życzenia Klienta. Dania zarówno ciepłe, jak i zimne. Na życzenie dostarczymy także kompletną zastawę stołową. Zapewnimy obsługę kelnerską na miejscu.

Zapewniamy zorganizowanie i dostosowanie naszej oferty do Państwa potrzeb i oczekiwań. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by każda zorganizowana przez nas uroczystość była wyjątkowa i odbywała się we wspaniałym klimacie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Wszelkie informacje dodatkowe, w sprawach rezerwacji terminów spotkań firmowych oraz wszelkich pytań i wątpliwości służymy z pomocą.

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI.
TELEFON +48 534 872 603